Více informací

More Information

Mehr Informationen

Aaada® English

Tábory s intenzivní výukou angličtiny od roku 2000

Nový, již jedenáctý ročník letní školy angličtiny v přírodě s privátními pokoji

Aaada - Paradise Island Intensive English Camp for children together with parents

Červenec – Srpen 2011


Mapa, adresa a fotografie z Rekreačního střediska


Tábory začaly v roce 2000 jako anglické školy v přírodě. Postupně přerostly v plnohodnotné tábory s intenzivní výukou angličtiny orientované na děti s rodiči.

Aaada je jedním z mála vyučovacích center v České republice, které se specializují na výuku angličtiny malých dětí se zaměřením na podchycení výslovnosti, skladby a intonace anglického jazyka již od raného věku. Děti, které absolvují naše kurzy a tábory, získají vynikající základ v chápání, porozumění a výslovnosti angličtiny pro pozdější výuku na základních školách nebo jiných kurzech. Tato metoda se opírá o spolupráci rodičů s dětmi i Aaadou.

Na táboře je minimálně šest hodin denně věnováno intenzivní výuce angličtiny. S angličtinou se také setkáte při všech táborových aktivitách.  Podívejte se na videa a fotky z předchozích táborů zde.

Tábory jsou vhodné pro děti od 2 do 10 let. 

Starší děti mohou jet také, ale pouze v doprovodu rodičů, nebo dospělého zástupce. Mohou pomáhat svým mladším sourozencům nebo se zapojit do aktivit a her, které budeme pořádat. Pokud s námi budou starší děti spolupracovat prostřednictvím svých rodičů, odnesou si, stejně jako menší děti, velmi dobrý základ pro následné studium angličtiny. Pokud ji už umí, zdokonalí se. Vůbec nevadí, pokud rodiče anglicky neumí nebo pokud se děti teprve začínají učit.

Tábory začínají vždy v pátek. Pro výuku je optimální zvolit dvoutýdenní tábor. V případě, že nemáte tolik dní volna, je možné se přihlásit i na týdenní. Dvoutýdenní tábor je cenově zvýhodněn. Některé rodiny s námi jezdí na celý měsíc.

Intenzivní anglické tábory Aaady jsou velmi dobrým příkladem toho, jak lze strávit krásnou dovolenou nenásilným začleněním angličtiny do Vašeho rodinného života. Čeká Vás prostředí plné her zpívání a zábavy.

Více o tom, jak malé děti vnímají a jak u nich probíhá učení, naleznete zde.

Jestliže hledáte možnost, jak strávit dovolenou se svými dětmi, pobavit se, oddechnout si a učit se společně anglicky, máte možnost se přihlásit na Paradise Island – letní školu angličtiny v přírodě s privátními pokoji.

Na táboře budou výlety, oslavy, táboráky a hry. Uspořádáme celodenní výlet, sporty pro děti i dospělé, anglickou olympiádu, indiánský den, čtenářský klub i promítání videí v malém kinosálu. K dispozici bude počítačová učebna, mnoho knih v anglickém jazyce. Samozřejmě se najde čas i na soukromý odpočinek a koupání.

Okolí rekreačního centra Poustky je skvělé i pro výlety do lesa nebo na kole. V areálu je možno jezdit na kolečkových bruslích, na kole, hrát plážový volejbal, ping-pong a koupat se v koupališti nebo si půjčit loďku.

O Vaše pohodlí a program se budou starat pracovníci Aaady s rodilými mluvčími.

Na konci tábora získáte certifikát Aaady o absolvování.

Při registraci a zaplacení zálohy za tábor Vám zašleme všechny dosud vydané anglické písničky z Aaady (ve formátu MP3) spolu s učebními texty. Tyto písničky jsou určeny pro děti i rodiče a slouží k výuce angličtiny. 

Nový ročník Anglických táborů Aaady se koná v době do 1.7. 2011 do 5.8. 2010 (5 týdenních a 4 dvoutýdenní turnusy).

Týdenní a dvoutýdenní pobyty začínají vždy v pátek. Kapacita: 20-25 dětí na turnus podle věku.

Výuka angličtiny

 • Výuku angličtiny při všech táborových aktivitách vedou rodilí mluvčí (mluvící i česky).
 • Používáme speciální počítačové programy na výuku kombinovanou s hraním pro různé věkové skupiny. Můžete je také samostatně koupit.
 • K dispozici je velký výběr knih v angličtině pro všechny věkové kategorie.
 • Během výuky procvičujeme výslovnost, intonaci, schopnost vyjádřit se a schopnost porozumět anglickému slovu. Se staršími dětmi procvičujeme čtení.
 • Naším cílem je připravit děti na výuku angličtiny ve školách.
 • Všechny táborové aktivity probíhají v angličtině a českém jazyce.

Co vás čeká

 • rodilí mluvčí
 • koupání v přírodě i v bazénu
 • výlety na kolech i pěšky
 • anglické knihy a čtenářský klub pro děti
 • multimediální dětská učebna a herna
 • anglická a čokoládová olympiáda a hra
 • táborový oheň 
 • superstar party
 • promítání filmů
 • americká párty s rožněním masa na ohni
 • celodenní výlet 
 • Wi-Fi přístup k internetu 

Ubytovaní a strava

 • Ubytování v chatkách hotelového typu ve tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou
 • Možnost návštěv v průběhu tábora
 • Stravování formou plné penze, pro děti pitný režim a jídlo cel den, snídaně s vlastním výběrem jídla

Další informace a ceny táborů jsou uvedeny v přihlášce, kterou si můžete stáhnout zde. Pokud se hlásíte, vytiskněte si přihlášku a zašlete nám ji poštou na adresu: Neklanova 14, Praha 2, 128 00, popřípadě ji pošlete s Vaším podpisem na email: aaada@aaada.cz.

Dotazy k táborům pište na email: aaada@aaada.cz nebo volejte na tel: +420 736 643 445.

Pokud máte nějaké přátele nebo známé s dětmi, můžeme jim také zaslat prezentační DVD z tábora. Stačí, když nám pošlete jejich email.

story time

race

snidane

melon smile

Aaada® English

Intensive English summer camps since 2000

Paradise Island

Intensive English Camps for children together with parents July to August 2010 - Two and one week summer camps

In January 2010 information will be available for the intensive English summer camps, which began in 2000 in the natural surroundings of Poustky, nearby the beautiful village of Rabštejn nad Střelou, a UNESCO protected site. The camps are designed to teach language to young children along with their parents. Children will become familiar with spoken American English, and will be able to begin the new school year with understanding and greater confidence in their ability to speak a foreign language like a second language.

story time

More information about early childhood education is available here.

race

snidane

Have a look at videos and pictures from past camps.

melon smile